فناوری روز در خدمت تولید سوزن های تخصصی پزشکی

به شرکت دانش بنیان تبیان افزار خوش آمدید

 

پیش از سال 1393

پس از سالها کار در صنایع مختلف فنی و پزشکی، گرد آمدیم تا باری در توان خود از صنعت سلامت برداریم.

تشکیل شرکت و انجام تحقیقات برای یافتن نیازهای بزرگ، ایده های با ارزش و راه حل ها

سال 1393
1393 – 1397

تحقیق و توسعه بر روی فناوری های نوین شکل دهی لوله و تیزی و توسعه فناوری های پایه

دریافت گواهی دانش بنیان برای توسعه فناوری های پایه ای و انتخاب به عنوان طرح برتر پزشکی کشور

سال 1398
سال 1400

دریافت مجوزها برای محصولات پزشکی و توسعه بیشتر، خدمات بیشتر، رشد بیشتر، یادگیری بیشتر

مزیت ما

مزیت بزرگ این شرکت در ماشین آلات و تکنولوژی های توسعه داده شده نیست. بلکه توانایی، خلاقیت، تجربه سالها کار در شرکت های پیشرو و تخصص های تیم های جوان این شرکت، قدرتمند ترین ابزار ما برای رقابت در تراز اول صنعت است که تا کنون با استقبال مشتریان نیز روبرو شده است.

خدمات برتر

دامنه اصلی فعالیت های شرکت از تولید قطعات سوزن ها و نیز ماشین های دقیق در صنعت پزشکی شروع شده و به دلیل هم پوشانی در صنایع دیگر، در حال گسترش به این حوزه ها می باشد. توانایی توسعه تکنولوژی و ماشین های تولید در کنار خلاقیت اعضای تیم، به ما این قدرت را داده است تا خدمات منحصر به فرد و در کلاس جهانی به مشتریان خود عرضه کنیم.

در همه مراحل در کنار شما

در زمینه ارایه خدمات و محصول، از شرکت های کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ، این آمادگی وجود دارد تا از مراحل ابتدایی طراحی محصول، انتخاب ماده اولیه، ساخت پروتوتایپ، اصلاحات لازم در بخش های مرتبط با محصول، پیشنهاد و طراحی تکنولوژی لازم برای قطعات مرتبط تا ساخت و تامین قطعات نیم ساخت، خدمات مورد نظر شما مشتریان گرامی را عرضه نماییم.

مشتریان بزرگ

بسیار مفتخر هستیم که با شرکت های بزرگ، معتبر و خوشنام در صنعت پزشکی همکار بوده و نقشی در تولید محصولات فاخر این شرکت ها داشته ایم و به این وسیله بر کیفیت و خوشنامی خود نیز افزوده ایم.

در صورتی که احساس می کنید به هر نحو ممکن می توانیم کمکی در جهت رفع نیازهای تولید شما انجام دهیم، بسیار خوشحال خواهیم شد که با ما تماس بگیرید.
ما از مشتریان حال حاضر خود صمیمانه قدردانی نموده و دست شما مشتریان جدید را به گرمی می فشاریم.

راه های تماس با ما

فهرست